Nonacne

Z myślą o osobach, które pragną uzyskać trwałe i widoczne efekty w walce z trądzikiem!


Nonacne dla mężczyzn Wiele osób, które zaufały suplementowi Nonacne, osiągnęło satysfakcjonujące rezultaty. Produkt jest uniwersalny, więc jego stosowanie poleca się zarówno kobietom, jak i mężczyznom w każdym wieku. Trądzik młodzieńczy czy ten, występujący u osób po 30 roku życia nie stanowi dla Nonacne żadnej różnicy, ponieważ suplement ten potrafi likwidować każdy rodzaj zapalnych zmian skórnych, powodowanych trądzikiem!

Czym wyróżnia się Nonacne?

  • produkt ten wykazuje zarówno działanie aktywne, jak i zapobiegawcze – usuwa istniejące wypryski oraz przeciwdziała pojawianiu się nowych zmian skórnych,
  • pomaga likwidować krosty, zaczerwienienia, wągry oraz inne niedoskonałości wynikające ze stanów zapalnych skóry,
  • jest skuteczny w walce z trądzikiem wywołanym zmianami hormonalnymi,
  • zapewnia czystą, zdrową cerę oraz poprawia kondycję skóry twarzy,
  • działa w sposób całkowicie bezpieczny dla Twojego zdrowia,
  • posiada listę unikalnych składników, których połączenia nigdy dotąd nie zawarto w żadnym innym produkcie zwalczającym trądzik!

A skoro mowa o składnikach, w Nonacne wybór padł na te najskuteczniejsze


Nonacne dla kobiet Składniki produktu dobrane zostały w taki sposób, aby współdziałając rozwiązywały problemy cery trądzikowej kompleksowo. Każdy ma bowiem do spełnienia swoje konkretne zadanie, razem zaś potrafią unieszkodliwić problem zapalnych zmian skórnych trwale i skutecznie! W tym unikalnym składzie znalazły się: czerwona koniczyna, wyciąg z liści pokrzywy, Sarsaparilla, wyciąg z pestek winogron, cynk, likopen, miedź oraz witaminy: C, A, E, B5 i B6.

Jakie zalety posiadają składniki Nonacne?

Czerwona koniczyna, nazywana także koniczyną łąkową to źródło wielu cennych pierwiastków oraz jedna z podstawowych metod leczenia trądziku przez zielarzy. Czerwona koniczyna jest bogata w daidzeinę, genisteinę i formononetin, kwas salicylowy, cholinę, salicylan metylu, wapń, potas, cynk, fosfor, molibden, witaminy B-3, C i E oraz beta-karoten. Zawiera izoflawony, oraz działa jak estrogen – naprawia nierównowagę hormonalną odpowiedzialną za trądzik. Dodatkowo jest silnym przeciwutleniaczem, który oczyszcza organizm z nadmiaru toksyn.

Sarsaparilla – to zioło uzyskiwane z korzeni roślin należących do kolcorośli. Pierwszy raz zastosowano je w Ameryce Południowej i Azji. Do dziś w krajach tych Sarsaparilla jest naturalną, podstawową metodą leczenia chorób skórnych. Skuteczność tego zioła została potwierdzona badaniami klinicznymi – działa ono antybakteryjnie oraz przeciwgrzybicznie, skutecznie likwidując trądzik. Zmniejsza także stany zapalne skóry oraz jest bogate w wiele cennych minerałów, m.in: żelazo, cynk, miedź, jod, mangan, krzem oraz witaminy C, A, B, D.

Wyciąg z pestek winogron – zawiera witaminę E, flawonoidy i kwas linolowy, który pomaga chronić kolagen i elastynę w komórkach. Kwas linolowy zmiękcza oraz wygładza skórę, dzięki czemu staje się ona zdrowa i pozbawiona wyprysków. Pestki winogron posiadają także OPC bogate w przeciwutleniacze, które neutralizują działanie wolnych rodników w organizmie i hamują proces starzenia. Ponadto OPC może skutecznie zapobiegać pojawianiu się wyprysków i utrzymywać zdrowy wygląd skóry.

Wyciąg z liści pokrzywy – posiada potwierdzone laboratoryjnie właściwości przeciwzapalne i antybakteryjne. Wykazuje silne działanie antyoksydacyjne, oczyszczające i neutralizujące wolne rodniki. Pokrzywa hamuje uwalnianie prostaglandyn zapalnych COX-2, rozwój bakterii oraz ma korzystny wpływ na choroby skóry, w tym na trądzik. Aktywność antybakteryjna przeciwdziała zarówno bakteriom gram-dodatnim, jak i gram-ujemnym, w tym E.Coli.

Witamina C – odgrywa zasadniczą rolę w procesie regeneracji skóry. Badania potwierdziły, że witamina C potrafi zmniejszyć podrażnienia oraz zaczerwienienia związane z bliznami potrądzikowymi oraz z samym trądzikiem. Odbudowuje również zniszczony kolagen, odpowiedzialny za elastyczność skóry. Witamina C jest źródłem przeciwutleniaczy, które osłabiają działanie wolnych rodników.