Opinie klientów

Zawsze miałem problem z doborem właściwego produktu do cery trądzikowej. Jeżeli już jakiś się sprawdził - to później efekt był odwrotny lub szybko znikał. Najgorzej było przy goleniu - pełno zadrapań, zapalenie mieszków i te sprawy. Wdawały się też infekcje. W tym całym bezsensie przeczytałem niedawno o całkiem nowym produkcie Nonacne. Nie znalazłem wcześniej żadnych opinii więc ryzykowałem trochę kupując go. Teraz nie żałuję. Nonacne działa dość silnie na moje pryszcze. Już nie pojawiają się nowe zmiany a i zaskórniki poznikały. W końcu mam gładką skórę no i maszynka do golenia przestała być moim wrogiem.

- Radek, Tczew

Mam 32 lata i walczę z tym okropieństwem od 20 roku życia. Do tej pory miałam przeprowadzonych chyba z milion badań, z których nic nie wynikało. Moja buzia była jednym wielkim laboratorium eksperymentalnym dla różnych tabletek, antybiotyków, maści i smarowideł po których wyglądałam tylko gorzej. To samo z oczyszczaniem mechanicznym - pilingi, kawitacja i kosmetyczki - 0 rezultatów... Pomyślałam, że nie wypróbowałam chyba jeszcze tylko najprostszego rozwiązania - naturalnego produktu na trądzik. Wyczytałam, że zawiera dużo witamin i ziołowych dodatków więc zdecydowałam się na Nonacne. I byłam zszokowana - pomogło! Może nie do końca bo dopiero zaczęłam kurację, ale widzę jakieś efekty, których wcześniej w ogóle nie było.

- Beata, Zielona Góra

Przez ostatni miesiąc stosowałem Nonacne i muszę powiedzieć, że to rewelacja. Wcześniej wydawałem ogromną kasę na inne preparaty na trądzik + wizyty u dermatologa. Albo nie pomagało mi wcale albo tylko na krótki czas. Odkąd biorę Nonacne, na twarzy nie wyskoczył mi żaden większy pryszcz, poprawa była stopniowa ale w końcu udało się opanować to pole bitwy!

- Bartek, Jasło

Trądzik dokuczał mi od ponad 8 lat... Już straciłam wiarę w to, że uda mi się odzyskać normalną, zdrową cerę. Każdy kto zmaga się z tym problemem wie, ile czasu i pieniędzy pochłania latanie po dermatologach, aptekach i testowania nie wiadomo jakich cudów na trądzik. Już miałam tego dość i postawiłam na Nonacne. Poleciła mi go koleżanka, która zaczęła stosować ten produkt. Na samym początku byłam nieprzychylnie nastawiona do kolejnego “cudu”, ale pierwszy efekt zobaczyłam już po 3 dniu! Pryszcze zaczęły znikać. Dzisiaj mija 2 miesiąc mojej kuracji i efekty są naprawdę zadowalające. Zniknęły nawet te okropne zaczerwienienia. Polecam bardzo!

- Grażyna, Białystok

Nonacne pomogło mi stosując drugie opakowanie. Miałam wiele zaskórniaków, na brodzie, czole i po bokach twarzy. Pojawiały się też wypryski i bolesne krosty. Dzięki zakupowi Nonacne wszystko jak narazie poznikało. Cieszę się, że nie wydałam pieniędzy w błoto. Nonacne to naprawdę skuteczny środek na trądzikowe zmiany skórne.

- Kamila, Włocławek

Ah, ten suplement od dziś jest moim ulubionym na trądzik! Nastał dla mnie przełomowy moment - zauważyłem pierwsze rezultaty, pryszcze znikają jak kamfora a ja zacznę chyba świętować. Dzięki Nonacne!

- Marcel, Wa-wa

Zawsze będę polecać Nonacne wszystkim moim znajomym. Jest po prostu najskuteczniejszym środkiem na trądzik jaki przetestowałam. A testowałam wiele. Dzięki niemu odzyskałam pewność siebie i w końcu wyglądam jak człowiek.

- Magdalena, Wałbrzych

U mnie problem trądziku wyglądał tak: żadnych wyjść na imprezy, żadnych wyjść na piwo ze znajomymi, zero wypadów na pizzę (która nasilała problem) nie wspominając już o jakichkolwiek randkach. Totalna izolacja. Po prostu wstydziłam się pokazać ludziom patrząc na poziom zaawansowania mojego trądziku w lustrze. To był koszmar. Oczywiście próbowałam antybiotyków których w nieskończoność brać nie można oraz maści, tabletek. To była walka z wiatrakami. Pomyśłałam, że warto zainwestować w coś droższego - a nuż pomoże. Pierwszy w oko wpadł mi Nonacne i już na nim poprzestanę. Nie zamieniam na inny. W moim przypadku zdziałał cuda. W końcu mogę zacząć żyć jak człowiek :)

- Olka, Zduńska Wola