FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Kapsułki Nonacne

Czy Nonacne jest bezpieczne dla mojego zdrowia?

Tak. Nonacne jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia, a jego stosowanie nie powoduje efektów ubocznych. Dlaczego? Ponieważ suplement ten został stworzony na bazie wyłącznie naturalnych składników, stosowanych powszechnie w zielarstwie, które w żaden sposób nie wpływają ujemnie na organizm.

Jakie składniki zawiera Nonancne?

Formuła Nonacne opiera się na naturalnych składnikach dobranych w taki sposób, aby skutecznie wspomagać leczenie trądziku. W składzie tego suplementu znaleźć można m.in. czerwoną koniczynę, sarsaparillę, ekstrakt z pestek winogron, wyciąg z liścia pokrzywy, witaminę C, E, A, B5, B6, oraz cynk. Wszystkie te składniki działają kompleksowo w walce z problemem zapalnych zmian skórnych.

Czy suplement Nonacne jest naprawdę skuteczny?

Nonacne jest całkowicie innowacyjnym produktem, a jego skuteczność potwierdzana jest każdą pozytywną opinią, którą uzyskujemy od naszych klientów. Nonacne w różny sposób może działać na różne cery trądzikowe - stąd jedne efekty uzyskiwane są szybciej, inne po dłuższym okresie czasu. Jednakże wielką zaletą Nonacne jest fakt, iż suplement ten pomaga zwalczać różne typy trądziku, zarówno bakteryjny jak i hormonalny, co w zdecydowanej mierze wyróżnia go spośród innych preparatów zwalczających trądzik.

W jaki sposób należy stosować Nonacne?

Kapsułki Nonacne należy przyjmować 2 razy dziennie, najlepiej rano oraz wieczorem.

Obsługa klienta

W jaki sposób mogę dokonać zamówienia?

Aby dokonać zamówienia wybierz ilość sztuk, sposób wysyłki, metodę płatności i wypełnij formularz adresowy. Zamówienia możesz dokonać tutaj.

W jaki sposób odbywa się wysyłka produktów?

Wysyłka towaru odbywa się w ciągu 48h od złożenia zamówienia. Czas dotarcia produktów do klienta wynosi od 2 do 10 dni (czas może ulec wydłużeniu dla przesyłek międznarodowych). Przesyłki kurierskie docierają po 1-2 dniach. Cenimy dyskrecję naszych klientów - przesyłki są tak pakowane, że nikt poza Tobą nie będzie wiedział co jest w środku.

Czy realizujecie zagraniczne zamówienia?

Tak. Realizujemy zamówienia w Europie, Ameryce Północnej oraz Azji.

Jakie są koszty dostawy?

Przesyłki priorytetowe nadane za pośrednictwem Poczty Polskiej są realizowane bezpłatnie. Przesyłki kurierskie podlegają opłacie w wysokości 30 zł.

W jaki sposób mogę opłacić zamówienie?

Zamówienie może zostać opłacone przelewem bankowym, przelewem elektronicznym, kartą płatniczą, systemem płatności PayPal lub za pobraniem.

Czy moje pieniądze są bezpieczne?

Tak. Za bezpieczeństwo transakcji elektronicznych odpowiadają firmy DotPay (przelewy elektroniczne) oraz PayPal (karty płatnicze).